ANMÄL DIG HÄR till ALLA 8 IDROTTER och AKTIVITETER!!!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ekerö IK
Fotboll
Pojkar 2012:3 - En del av vår aktiva vardag

Matcher
MARS 2022
 
26
12:30
lör
12:30    
Lidingövallens konstgräs
 
- Ekerö Idrottsklubb  -      
APRIL 2022
 
09
13:00
lör
13:00    
Träkvistavallen
 
- Ekerö Idrottsklubb  -      
09
14:15
lör
14:15    
Träkvistavallen
 
- Ekerö Idrottsklubb  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Karlbergs BK Röd 1  -      
23
15:15
lör
15:15    
Helenelunds IP 125
Sollentuna FK Hel. 2 - Ekerö IK 3:Gul  -      
 
29
17:15
fre
17:15    
Hjorthagens IP 2
Värtans IK Blå - Ekerö IK 3:Blå  -      
MAJ 2022
 
07
11:45
lör
11:45    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Sollentuna FK Silver 2  -      
07
14:15
lör
14:15    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - Nockebyhovs IF 1  -      
 
15
10:15
sön
10:15    
Ängby IP 11
Ängby IF Svart 2 - Ekerö IK 3:Gul  -      
15
12:45
sön
12:45    
Käppalaplanen
IFK Lidingö FK 8 blå - Ekerö IK 3:Blå  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Spånga IS FK 10  -      
21
14:00
lör
14:00    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - Hässelby SK FF Grå 1  -      
JUNI 2022
 
05
15:15
sön
15:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 17 - Ekerö IK 3:Blå  -      
05
19:30
sön
19:30    
Bellevue BP 1
Norrtulls SK Svart 1 - Ekerö IK 3:Gul  -      
 
11
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - Djurgårdens IF FF 18  -      
11
14:30
lör
14:30    
Ursviks IP 12
Ursvik IK Svart 2 - Ekerö IK 3:Blå  -      
AUGUSTI 2022
 
13
15:30
lör
15:30    
Svanängens IP
skå ik - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
27
09:15
lör
09:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 10 - Ekerö IK 3:Gul  -      
27
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Djurgårdens IF FF 16  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
14:00
lör
14:00    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - IFK Lidingö FK 20 vit  -      
04
18:45
sön
18:45    
Ängby IP 2
Ängby IF Gul - Ekerö IK 3:Blå  -      
 
10
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Hässelby SK FF Vit 2  -      
11
16:30
sön
16:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 16 - Ekerö IK 3:Gul  -      
 
17
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - IFK Viksjö Gulvit 1  -      
18
09:00
sön
09:00    
Käppala 1
IFK Lidingö FK 13 blå - Ekerö IK 3:Blå  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Huvudstafältet 11
AIK FF 3 - Ekerö IK 3:Gul  -      
24
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Blå - Bromstens IK Svart  -      
OKTOBER 2022
 
01
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 226
Ekerö IK 3:Gul - Karlbergs BK Röd 2  -      
02
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 11 (T3)
Vasalund IF United 2 - Ekerö IK 3:Blå  -      
 
29
13:15
lör
13:15    
Nacka IP (konstgrästältet)
CUP - Ekerö Idrottsklubb  -      
30
13:45
sön
13:45    
Nacka IP (Konstgrästältet, Griffelvägen 13)
CUP - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
Just Nu
Club 1921 (Bli sponsor)
SPONSORER