ANMÄL DIG HÄR till ALLA 8 IDROTTER och AKTIVITETER!!!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ekerö IK
Fotboll
Pojkar 2011:2 - En del av vår aktiva vardag

Matcher
APRIL 2022
 
22
17:30
fre
17:30    
Ängby Södra BP 12
FK Bromma 1 - Ekerö IK 2:Gul  -      
23
10:00
lör
10:00    
Hässelängens BP 1
Vällingby AIK 1 - Ekerö IK 2:Blå  -      
 
30
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - Djurgårdens IF FF 14  -      
30
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Gul - IFK Viksjö 2  -      
MAJ 2022
 
07
11:30
lör
11:30    
Helenelunds IP 125
Sollentuna FK Syd 3 - Ekerö IK 2:Blå  -      
07
12:45
lör
12:45    
Vällingby BP 11
IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK 2:Gul  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - Vasalund IF Svart 2  -      
14
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Gul - Hässelby SK FF Orange 1  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Kälvesta BP 11
Kälvesta IoF - Ekerö IK 2:Blå  -      
22
15:15
sön
15:15    
Nälsta BP 12
Spånga IS FK 9 - Ekerö IK 2:Gul  -      
JUNI 2022
 
04
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 13  -      
04
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Gul - Skå IK & Bygdegård  -      
 
06
09:30
mån
09:30    
Brantbrinks IP 1
Tullinge - Ekerö Idrottsklubb  -      
06
10:45
mån
10:45    
Brantbrinks IP 1
Tullinge - Ekerö Idrottsklubb  -      
11
11:15
lör
11:15    
Hässelby IP 21
Hässelby SK FF Orange 2 - Ekerö IK 2:Blå  -      
11
11:30
lör
11:30    
Hässelängens BP 1
Vällingby AIK 2 - Ekerö IK 2:Gul  -      
AUGUSTI 2022
 
14
09:30
sön
09:30    
Stora Mossens IP
Brommapojkarna - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 9  -      
27
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Gul - Karlbergs BK Vit 3  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - IFK Lidingö FK 11 blå  -      
03
14:00
lör
14:00    
Haga BP (tillf.)
Vasalund Stadshagens IF 2 - Ekerö IK 2:Gul  -      
 
10
11:30
lör
11:30    
Vämdövallen
Värmdö - Ekerö Idrottsklubb  -      
11
10:00
sön
10:00    
Rissne IP 2
Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK 2:Blå  -      
11
16:30
sön
16:30    
Örvallen 2
Ursvik - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
17
12:45
lör
12:45    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - AIK FF 8  -      
18
12:45
sön
12:45    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 14 - Ekerö IK 2:Gul  -      
 
24
10:15
lör
10:15    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Vit 1  -      
25
11:30
sön
11:30    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 6 - Ekerö IK 2:Blå  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:15
lör
10:15    
Bromstens IP 21
Bromstens IK Grön - Ekerö IK 2:Gul  -      
01
11:30
lör
11:30    
Träkvistavallen 225
Ekerö IK 2:Blå - IFK Lidingö FK 19  -      
 
09
10:10
sön
10:10    
Järfällavallen
Boo - Ekerö Idrottsklubb  -      
09
10:20
sön
10:20    
Järfällavallen
Enskede - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
22
09:30
lör
09:30    
Vårbergs IP
Södertälje - Ekerö Idrottsklubb  -      
22
14:00
lör
14:00    
Vårbergs IP
Smedby - Ekerö Idrottsklubb  -      
 
Just Nu
Club 1921 (Bli sponsor)
SPONSORER