Ekerö IK Huvudsida

Grupper

Lag Kontaktperson E-postadress
Cuper
Ekerö IK / Påverka Nicklas Lindesson Ordf Ekerö IK Nicklas@ekeroik.com
Ekerö IK Nätverksträff
Ekerö IK Stödmedlem
Nyhetsbrev Bertil Stivén bertil@ekeroik.com
SM i Armbrytning 2016 Anders Svensson SM2016@ekeroik.com

Café Träkvistavallen

Lag Kontaktperson E-postadress

Ekerö IK Armbrytning

Lag Kontaktperson E-postadress

Ekerö IK Badminton

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Badminton Junior 1 Lars Ove Andersson badminton@ekeroik.com
Ekerö IK Badminton Junior 2 Johanna Åkerhielm badminton@ekeroik.com
Ekerö IK Badminton Motionär Johanna Åkehielm badminton@ekeroik.com
Ekerö IK Badminton Senior Staffan Wahlgren badminton@ekeroik.com

Ekerö IK Bordtennis

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Bordtennis A-lag George Engström engstrom.george@gmail.com
Ekerö IK Bordtennis Träning David Gerby d.gerby@live.se

Ekerö IK Fotboll

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Fotboll Atrp Dam Kjell Hellström Senioransvarig Dam kjellbertil@msn.com
Ekerö IK Fotboll Atrp Herr
Ekerö IK Fotboll Boll-Kallar Boll-Lisor Thomas Hjelte ekerofotboll@gmail.com
Ekerö IK Fotboll Domare Thomas Hjelte Sportchef Ekerö IK Fotboll ekerofotboll@gmail.com
Ekerö IK Fotboll F10 Kenneth Mineur kenneth.mineur@gmail.com
Ekerö IK Fotboll F11 Patrik Josefsson pop.josefsson@gmail.com
Ekerö IK Fotboll F12 Jonas Persson j.persson@tjeders.se
Ekerö IK Fotboll F13 Novy Karlsson novy.karlsson@gmail.com
Ekerö IK Fotboll F14 Larry Svensson larry.svensson.ls@gmail.com
Ekerö IK Fotboll F15
Ekerö IK Fotboll F8
Ekerö IK Fotboll F9 Mats Lundquist mats@sm70.se
Ekerö IK Fotboll Mv-träning Thomas Hjelte sportchef EIK fotb ekerofotboll@gmail.com
Ekerö IK Fotboll P05 SaBiKr Jens Nordfält Jens.Nordfalt@hhs.se
Ekerö IK Fotboll P10:1 Peter Älgekrans peter.algekrans@gmail.com
Ekerö IK Fotboll P10:2 Pierre Belouin pierre.beloiun71@gmail.com
Ekerö IK Fotboll P11:1 Staffan André staffan.andre@me.com
Ekerö IK Fotboll P11:2 Ida Fagerström ida.fagerstrom@telia.com
Ekerö IK Fotboll P11:3 Magnus Eriksson magnus@erixsson.net
Ekerö IK Fotboll P12:1 Maria Cummings mariahlindfors@hotmail.com
Ekerö IK Fotboll P12:2 Fredrik Wigge fredrik.wigge@getonboard.se
Ekerö IK Fotboll P13 Ricardo Perez Ric79@hotmail.com
Ekerö IK Fotboll P14
Ekerö IK Fotboll P15 Martin Richardson martin@hagalundsgard.com
Ekerö IK Fotboll P16/17 Annika Grönberg annika.gronberg@ncc.se
Ekerö IK Fotboll P17/18
Ekerö IK Fotboll P8:1
Ekerö IK Fotboll P8:2
Ekerö IK Fotboll P8:3
Ekerö IK Fotboll P9:1 Tomas Vikholm tomas_vikholm@hotmail.com
Ekerö IK Fotboll P9:2 Peter Älgekrans peter.algekrans@gmail.com
Ekerö IK Fotboll P9:3 Peder Dahlqvist pedda00@hotmail.com
Ekerö IK Fotboll Styrelsesida
Ekerö IK Fotboll Veteran Christer Lundqvist christer.lundqvist@live.se
F7 år (födda 2010)
Knatteskolan Ekerö IK Fotboll Thomas Hjelte ekerofotboll@gmail.com
P7 år (födda 2010)

Ekerö IK Fritidsklubb

Lag Kontaktperson E-postadress

Ekerö IK Hockey

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Cougars Vicky Ahnstrand vickyahnstrand@yahoo.se
Ekerö IK Fossils Andreas Eibladh andreas.eibladh@canaldigital.se
Ekerö IK Hockey A-lag Patrik Jonsson patrik@ekeroik.com
Ekerö IK Hockey Flick Maria Andersson maria7711and@gmail.com
Ekerö IK Hockey Team 01 Mats Nissling mats.nissling@telia.com
Ekerö IK Hockey Team 02 Patrik Jonsson patrik@ekeroik.com
Ekerö IK Hockey Team 03 Henrik Gustafsson heg@carnegieam.se
Ekerö IK Hockey Team 04 Johan Bark johan.h.bark@hotmail.com
Ekerö IK Hockey Team 05 Jakob Horn jakob.horn@tradetechconsulting.com
Ekerö IK Hockey Team 06 Håkan Johansson Hakan.Johansson@prevas.se
Ekerö IK Hockey Team 07 Jimmy Teng lojimmy@hotmail.se
Ekerö IK Hockey Team 08 Peter Jansson
Ekerö IK Hockey Team J18 Patrik Jonsson patrik@ekeroik.com
Ekerö IK Hockey Team J20
Ekerö IK Hockeyskolan Bengt Lindelöf linben64@hotmail.com
Materialarsida Hockey Thomas Larsson

Ekerö IK Innebandy

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Innebandy A-lag Dam innebandy@ekeroik.com
Ekerö IK Innebandy A-Lag Herr
Ekerö IK Innebandy B-Lag Herr
Ekerö IK Innebandy DJ Mårten Blixt innebandy@kappsegla.com
Ekerö IK Innebandy F00/F01 Per Ola Frisk frisk.swe@gmail.com
Ekerö IK Innebandy F02 Henrik Norrman eik.f02.innebandy@gmail.com
Ekerö IK Innebandy F03 Marcus Erfass erfass@hotmail.com
Ekerö IK Innebandy F04 Anders Dahlström anders.dahlstrom@comhem.se
Ekerö IK Innebandy F05 Christian Almeby calmeby@gmail.com
Ekerö IK Innebandy F06 Michael Scheffer michael@scheffer.com
Ekerö IK Innebandy F07 Robert Nyberg eikf07@gmail.com
Ekerö IK Innebandy F08 Elin Elfqvist e.elfqvist@gmail.com
Ekerö IK Innebandy F09
Ekerö IK Innebandy F10 Åke Svensson
Ekerö IK Innebandy HJ Johan Carlsson nahoj.carlsson@gmail.com
Ekerö IK Innebandy Målvakt
Ekerö IK Innebandy P00 Johan Carlsson eikibp00@gmail.com
Ekerö IK Innebandy P01 Håkan Hansell hansell.ekero@telia.com
Ekerö IK Innebandy P01 Gul Jörgen Gren jorgen.gren@gmail.com
Ekerö IK Innebandy P02 Björn Waller bjorn@waller.nu
Ekerö IK Innebandy P03 Per Friberg per.friberg@telia.com
Ekerö IK Innebandy P04 Eagles Håkan Hansell hansell.ekero@telia.com
Ekerö IK Innebandy P05 Gul Per Knutsson per.ekero@telia.com
Ekerö IK Innebandy P06 Falcons Lena Gribe lena.gribe@gmail.com
Ekerö IK Innebandy P06 Rockets Ida Fagerström ida.fagerstrom@telia.com
Ekerö IK Innebandy P07 Blå
Ekerö IK Innebandy P07 Gul
Ekerö IK Innebandy P08 Blå Michael Scheffer michael@scheffer.com
Ekerö IK Innebandy P08 BlåGul Rickard Markusson fkmarkusson@hotmail.com
Ekerö IK Innebandy P09 Blå
Ekerö IK Innebandy P09 Gul
Ekerö IK Innebandy P10 Blå
Ekerö IK Innebandy P10 Gul
Ekerö IK Innebandy P10 Vit
Ekerö IK Innebandy Prova På Kalle Johansson innebandy@ekeroik.com
Ekerö IK Innebandy Queens Tina Friberg magnus.tina@telia.com
Ekerö IK Innebandy Veteranlaget Georg Gustafsson georg.gustafsson@home.se

Ekerö IK Marknad & Sponsring

Lag Kontaktperson E-postadress

Ekerö IK Saints

Lag Kontaktperson E-postadress

Familjer Ekerö IK

Lag Kontaktperson E-postadress
Familj 1
Familj 10
Familj 100
Familj 101
Familj 102
Familj 103
Familj 104
Familj 105
Familj 106
Familj 107
Familj 108
Familj 109
Familj 11
Familj 110
Familj 111
Familj 112
Familj 113
Familj 114
Familj 115
Familj 116
Familj 117
Familj 118
Familj 119
Familj 120
Familj 121
Familj 122
Familj 123
Familj 124
Familj 125
Familj 126
Familj 127
Familj 128
Familj 129
Familj 13
Familj 130
Familj 131
Familj 132
Familj 133
Familj 134
Familj 135
Familj 136
Familj 137
Familj 138
Familj 139
Familj 14
Familj 140
Familj 141
Familj 142
Familj 143
Familj 144
Familj 145
Familj 146
Familj 147
Familj 148
Familj 149
Familj 15
Familj 150
Familj 151
Familj 152
Familj 153
Familj 154
Familj 155
Familj 156
Familj 157
Familj 158
Familj 159
Familj 16
Familj 160
Familj 161
Familj 162
Familj 163
Familj 164
Familj 165
Familj 166
Familj 167
Familj 168
Familj 169
Familj 17
Familj 170
Familj 171
Familj 172
Familj 173
Familj 174
Familj 175
Familj 176
Familj 177
Familj 178
Familj 179
Familj 18
Familj 180
Familj 181
Familj 182
Familj 183
Familj 184
Familj 185
Familj 186
Familj 187
Familj 188
Familj 189
Familj 19
Familj 190
Familj 191
Familj 192
Familj 193
Familj 194
Familj 195
Familj 196
Familj 197
Familj 198
Familj 199
Familj 2
Familj 20
Familj 200
Familj 201
Familj 202
Familj 203
Familj 21
Familj 22
Familj 23
Familj 24
Familj 25
Familj 26
Familj 27
Familj 28
Familj 29
Familj 3
Familj 30
Familj 31
Familj 32
Familj 33
Familj 34
Familj 35
Familj 36
Familj 37
Familj 38
Familj 39
Familj 4
Familj 40
Familj 41
Familj 42
Familj 43
Familj 44
Familj 45
Familj 46
Familj 47
Familj 48
Familj 49
Familj 5
Familj 50
Familj 51
Familj 52
Familj 53
Familj 54
Familj 55
Familj 56
Familj 57
Familj 58
Familj 59
Familj 6
Familj 60
Familj 61
Familj 62
Familj 63
Familj 64
Familj 65
Familj 66
Familj 67
Familj 68
Familj 69
Familj 7
Familj 70
Familj 71
Familj 72
Familj 73
Familj 74
Familj 75
Familj 76
Familj 77
Familj 78
Familj 79
Familj 8
Familj 80
Familj 81
Familj 81
Familj 82
Familj 83
Familj 84
Familj 85
Familj 86
Familj 87
Familj 88
Familj 89
Familj 9
Familj 90
Familj 91
Familj 92
Familj 93
Familj 94
Familj 95
Familj 96
Familj 97
Familj 98
Familj 99

Läger

Lag Kontaktperson E-postadress
Ekerö IK Hockey Camper Patrik Jossson patrik@ekeroik.com
Innebandy Camp

Testsektion

Lag Kontaktperson E-postadress
Testlaget
Idrott på lika villkor
Handla smart via Sponsorhuset
Svensk Fastighetsförmedling
Svenska Spel Gräsrot
Sponsorhuset
Mälarö Tidning
Stiftelsen Dunross